KIŞ KAMPANYASI .. KIŞ SOĞUK AMA YARDIMLARINIZ SICAK

RAMAZAN İLE YARALI GÖNÜLLERİ SARACAĞIZ

Kampanya Durumu

Hedef: Toplanan:

 

"RAMAZAN İLE YARALI GÖNÜLLERİ SARACAĞIZ" sloganımızla başlattığımız kampanyamıza bizimle birlikte siz de destek olun. Bu Rahmet ayında ecriniz katlansın. Kampanyamız, Derneğimizin düzenlediği insani projeleri, özellikle depremden zarar gören vatandaşlarımızın ve mağdur ailelerin ihtiyaçlarını barındırıyor. Bu mübarek ramazan ayında bağışlarınız mağdur ailelerin acılarını hafifletecek ve yaralarına merhem olacak.

 

Sitemiz üzerinden bağış yapmak için: BAĞIŞ YAP

 

 

Destek olmak için projelerimize bakabilirsiniz;

 

Deprem Bölgelerinde Ramazan Projeleri

  Buraya Tıklayın

Gazze Destek Derneği olarak, Türkiye ve Suriye'deki depremden zarar gören ailelerimize bu ramazan ayında temel ihtiyaçlarını karşılamak ve umutlarını yeşillendirmek için "RAMAZAN İLE YARALI GÖNÜLLERİ SARACAĞIZ" kampanyamıza öncelik verdik.

Uluslararası platformlar üzerinden bağış yapmak için:

TÜRKİYE

SURİYE

    

 

 

Kriz Bölgelerinde Ramazan Projeleri

Buraya Tıklayın

Gazze Destek Derneği olarak, kriz bölgelerindeki ihtiyaç sahibi yoksul ailelerimize ramazan ayında temel ihtiyaçlarını karşılamak ve umutlarını yeşillendirmek için "RAMAZAN İLE YARALI GÖNÜLLERİ SARACAĞIZ" kampanyamıza öncelik verdik.

 

    

 

    

 


 

Filistin'de Ramazan Projeleri

Buraya Tıklayın

Gazze Destek Derneği olarak, Filistin'de (Batı Şeria, Gazze, Kudüs) ihtiyaç sahibi yoksul ailelerimize ramazan ayında temel ihtiyaçlarını karşılamak ve umutlarını yeşillendirmek için "RAMAZAN İLE YARALI GÖNÜLLERİ SARACAĞIZ" kampanyamıza öncelik verdik.

 

    

 

 

Uluslararası platformlar üzerinden bağış yapmak için: Click here
 

Kampanyalardan haberdar olmak için bültenimize abone olun.