Gazze Destek Derneği, "KIŞ KAMPANYASI 2023" projelerini hayata geçirmeye devam ediyor
31 January

Gazze Destek Derneği, "KIŞ KAMPANYASI 2023" projelerini hayata geçirmeye devam ediyor

Gazze Destek Derneği, "KIŞ KAMPANYASI"NI gerçekleştirmeye devam ediyor. Bu kampanya, kriz bölgelerindeki yoksul ailelere giyecek, ağır battaniye, ısınma malzemesi gibi ayni yardım sağlamaktadır. İhtiyaç sahibi ailelerimizi sert kış soğuğundan korumakta ve zorlu hayat koşullarının üstesinden gelmelerine yardımcı olmaktadır.

Şuana kadar 50 proje (yoksul ailelere sponsorluk, kışlık kıyafet, gıda kolisi ve yemek, battaniyeler, ekmek yardımı, su yardımı, evlerin çatılarını korumak için naylon branda, sellerden zarar gören ailelerimizi barındırma, tıbbi yardım, arıtma tesisi ve su kuyusu) hayata geçirildi. Bu projelerden 29.658 kişi faydalandı.

Gazze Destek Derneği'nin mübarek Ramazan ayındaki hedefi, kriz bölgelerindeki yoksul ailelerimizin acılarını hafifletmek bu vesile ile “RAMAZAN İLE GÖNÜLLER MEST OLUR 2” Ramazan kampanyasına hazırlandık. Kampanya; iftar, ramazan kolisi ve sahur gibi ramazan projelerini içinde barındırmaktadır. Bu projeler, kriz bölgeleri, Filistin ve Kuzey Suriye gibi bir çok kriz bölgesinde hayata geçirilecektir.