Gazze Destek Derneğinin (GDD) gizlilik politikası 

Kişisel verilerinizi nasıl topladığımızı, kullandığımızı ve işlediğimizi, özellikle de kurum tarafından e-hizmetler aracılığıyla sunulan e-ödeme ağ geçidi hizmetini kullanımınızla ilgili bilgi sahibi olmanız için kuruluşumuzun politikasının içeriğini incelediğiniz için teşekkür ederiz.

Gizlilik politikası bölümlere ayrılmıştır:

Biz kimiz

  1. Bağışçı Kişisel Veri Toplama Politikası
  2. Kişisel bilgilerinizle ilgili haklarınız
  3. Abone olmak istediğinizde kişisel bilgileri toplamak
  4. Kişisel bilgilerinizin kullanım mekanizması
  5. Kişisel bilgilerinizi üçüncü taraflarla paylaşmak
  6. Nasıl şikayet edebilirim

Gazze Destek Derneği, kriz bölgelerinin insani ve kalkınma ihtiyaçlarının karşılanmasına aktif olarak katkıda bulunarak ve küresel sürdürülebilir kalkınma hedeflerine dayalı, katılımcı, insani müdahalelerde ahlaki ilkelere uygun, şeffaf çalışma kuralları ışığında, uluslararası yasalara uygun olarak, ilgili makamlarla katılımcı bir yaklaşım ile İstanbul'da 2014 yılında kuruldu.

 

 

 

Bağışçı Kişisel Veri Toplama Politikası

Kişisel bilgilerinizi bizimle paylaşmayı kabul ettiğinizde, bu belgede yer alan şartları kabul etmiş olursunuz. Şartlar zaman zaman bazı değişikliklere tabi olabilir.

 

Gazze Destek Derneği olarak, e-posta listesine üye olunması veya site üzerinden bağış yapılması durumlarında, site ziyaretçisi tarafından talep edilmedikçe, sitemizi ziyaret edenlerin bilgileri        

toplamayız.

 

 

Kişisel bilgilerinizle ilgili haklarınız

Kişisel bilgileriniz şunları içermektedir: adınız, adresiniz, e-posta adresiniz, telefon numaranız, kredi kartı numaranız. Bu bilgilere site ziyaretçileri erişemez ve derneğimize bağışta bulunurken, bir kampanyaya kaydolurken, web sitemizi ziyaret ederken veya mevcut herhangi bir yolla bizimle iletişim kurarken bilgiler toplanır.

 

Bağışçı aşağıdaki haklara sahiptir:

- Kişisel verilerin kullanımına ilişkin kabulünü geri çekme hakkına sahiptir.

- Hakkında hangi kişisel verileri tuttuğumuzu sorma ve bu bilgilerin bir kopyasını isteme hakkına sahiptir.

- Kişisel verilerini toplama nedenini öğrenme ve bunların kısıtlanmasını veya durdurulmasını isteme hakkına sahiptir.

- Kişisel verilerininin kopyasını başka bir kuruma aktarma hakkına sahiptir.

- Kişisel verilerini kaldırma ve silme hakkına sahiptir.

- Kişisel verilerini düzeltme ve güncelleme hakkına sahiptir


Abone olmak istediğinizde kişisel bilgileri toplamak

Gazze Destek Derneği, ziyaretçilerin herhangi bir kişisel bilgilerini toplamadan mevcut elektronik hizmetlerine göz atma imkanı sağlar. Web sitesi sunucularının, kurumun web sitesi sayfalarını ve elektronik hizmetlerini iyileştirme sürecinde kullandığımız bilinmeyen giriş kayıtlarını toplar ve bu durumlarda, aldığımız veya sakladığımız bilgilerin türü ve miktarı bağışçının işlemlerinin türüne bağlıdır.

- Gazze Destek Derneği ve projelerinin posta listelerine abone olma veya bağışta bulunma isteği dışında arama hakkında herhangi bir bilgi (ad, adres, telefon numarası, e-posta) ayrıca, dernekte çalışmak için yapılan başvurularda “Kabul edilsin veya edilmesin” herhangi bir bilgi toplamıyoruz.

- Çerezlerin kullanımı; Kurumun elektronik hizmetlerini her kullandığınızda sitenin kimliğinizle ilgili tüm bilgileri hatırlaması için sitenin internete bağlı cihazınızın sabit diskine aktardığı metin biçimindeki verilerdir.


Kişisel bilgilerinizi nasıl kullanıyoruz?

Gazze Destek Derneği, kişisel bilgilerin gizliliğini güvenli bir yerde saklamayı ve toplanma amaçları dışında kullanmamayı garanti eder. Böylelikle:

- Bağış işleminin tamamlanması

- Kişisel bilgileri doğrulamak

- Bağış tarihlerinin hatırlatılması

- Derneğin gönüllü çalışmalarına katılma isteğini ifade eden kişiler hakkında bilgiler de dahil olmak üzere bu alandaki yeni kampanyalar hakkında bildirimler.


Kişisel bilgilerinizi üçüncü taraflarla paylaşmak

Kişisel bilgileriniz, yalnızca onayınız alındıktan sonra üçüncü taraf ile paylaşılacaktır. Bilgilerinizi ancak aşağıdaki durumlarda Paylaşmak zorunda kalabiliriz:


.

Nasıl şikayet edebilirim


Kişisel verilerinizi kullanma yolumuzdan memnun değilseniz veya gizlilik ile ilgili endişeleriniz ve sormak istediğiniz sorular varsa, aşağıdaki numaradan doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz:

 

Yada aşağıdaki e-posta adresine mail gönderebilirsiniz.